odontologijos klinika

odontologijos klinika

 

Mūsų klinikoje atliekamos įvairių rūšių odontologijos paslaugosterapinis gydymas, vaikų dantų  gydymas, dantų implantacija, endodontinis gydymas, chirurginis gydymas, periodontologinis gydymas,  protezavimas, ortodontinis gydymas, burnos higiena, dantų balinimas. Atsižvelgiant į situaciją visada yra galimybė pasidaryti aukščiausios kokybės skaitmenines  rentgeno nuotraukas  (t.y.ortopantomograma) ir dentalines rentgeno nuotraukas . Patikėkite mūsų profesionalumu ir mes suteiksime jums paslaugas nuo konsultacijos, ir jei prireiks, iki implantacijos.  Periodinis apsilankymas mūsų klinikoje ir  laiku pastebėtos prasidėjusios  problemos, padeda išvengti nepageidaujamų skausmų ir atitolina implantaciją.

 Ypatingas dėmesys skiriamas mūsų mažiesiems klinikos pacientams. Kaip žinome, visi tėveliai turi sunkumų atvesti vaikučius pas „dantukų fėją“ . Klinikoje „Oridenta“ dirbanti vaikų dantų gydytoja, vaikučiams skiria ypatingai daug laiko ir kruopštumo. Pasitelkusi pasakotojos įgūdžius, gydymo procesą paverčia įdomia  istorija.

Mūsų klinikoje dirba, atvykstantis, aukčiausios kvalifikacijos burnos chirurgasimplantologas Gvidas Jankauskas. Gydytojas odontologas -implantologas sukaupęs didelę patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir stažuotėse užsienyje.

Gvidas Jankauskas  Kauno medicinos universitete, veda burnos chirurgijos kursą, odontologijos fakulteto studentams, bei seminarus gydytojams odontologams burnos chirurgijos ir dantų impantacijos temomis.

 

Odontologijos klinika „Oridenta‘‘ teikia odontologinį gydymą visai šeimai, naudodama aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausias technologijas, bei modernią įrangą. Visų procedūrų metu užtikriname saugius gydymo metodus ir infekcijos kontrolę.

Prisitaikydami prie rinkos sąlygų, taikome lanksčią atsiskaitymo už paslaugas sistemą.

Odontologijos klinika  „Oridenta“ sudaro sutartis su lizingo bendrovėmis dėl paslaugų atlikimo apmokėjimo, išsimokėtinai. Bendradarbiaujame su General Financing lizingo bendrove. Taip pat kviečiami klientai, apsidraudę savo sveikatą SEB ir ERGO draudimo kompanijose. Esame sudarę sutartį su teritorine ligonių kasa, todėl turime galimybę teikti protezavimo paslaugas kompensuojamas iš PSDF biudžeto tam tikros kategorijos apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu .

O gal dar neturite dovanos savo artimam žmogui ir nežinote ką jam padovanoti? Mūsų odontologijos klinikoje galite įsigyti dovanų čekį ! Juk sveikata  brangiausia dovana ir didžiausias turtas! Pasirūpinkime ne tik savo, bet ir artimųjų sveika ir tobula šypsena!

 

dovanų kuponas

dovanų kuponas

 

                                                                              Mūsų tikslas – jūsų nuostabi šypsena!

                                                         Patikėkite mums savo dantukų  problemas ir mes jas išspręsime!

 

                                                                            SUSISIEKITE SU MUMIS !