Statybininkų g. 58, Panevėžys

Vaikų dantų gydymas

file59397205_f20c5fe9Dantų ir burnos priežiūros įpročiai susiformuoja dar ankstyvoje vaikystėje. Pirmąjį žingsnį link sveikų ir prižiūrėtų dantų turi žengti tėvai. Labai svarbu supažintinti vaiką su odontologo profesija, o ypač svarbus – pirmasis patyrimas.
Mūsų klinikoje vaikams skiriama ne tik daugiau laiko ir kruopštumo – greta profesionalumo gydytoja – odontologė Rūta Motvidė pasitelkia pasakotojos įgūdžius, kurie padeda vaikui jaustis drąsiau. Gydymo prosesas tampa įdomus ir sekmingas. Kiekvienas apsilankymas yra įvertintas ir apdovanotas .
Kada pirmą katrą apsilankyti?
Dažnai kyla klausimas, kada reikia pradėti lankytis pas vaikų odontologą. Atsakymas labia paprastas. Pirmas mažylio vizitas pas odontologą tūrėtų būti išdygus pirmiesiems dantukams. Labai svarbu nelauki kol vaikui pradės skaudėti, kadangi tuomet gydymo pradžia būna sudėtinga ir nemaloni.
Pirmasis apsilankymas
Labai svarbu nelaukti, kol vaikas ims skųstis dantuko skausmu. Pirmasis apsilankymas tūrėtų būti pažintinis, kuomet vaikas susipažintų su aplinka ir linksmaisiais instrumentais– linksmu seilių siurbliuku, veidrodėliu, dušu, kirmėlių meškere ir pan. Pirmo apsilankymo metu vaikas
Kaip paruošti vaiką pirąjam vizitui pas odontologą?
Pasikalbėkite su vaiku. Atsisakykite žodžių: „tau tik įdurs ir truputį pagręš“. Vaikui, turinčiam lakią fantaziją ir dideles baimės akis, odontologas ima atrodyti kaip akmenskaldys su didžiuliu grąžtu ir adata. Tad geriausia mažyliui sakyti, kad gydytojas padės ,,išvaryti kirmelytes”, ,,paplaus dantukus”, ,,pažiūrės, kas ten gyvena“.
Nepamirškite: Tėvai turi būti ramūs ir elgtis, kaip visuomet, nes vaikai jaučia tėvų baimę, o pastaroji persiduoda mažajam pacientui.
Svarbu nepamiršti, kad vaikų dantų priežiūra reikalauja išskirtinio dėmesio. Tėveliai turėtų nuo mažens savo vaikams diegti tinkamos dantų priežiūros normas, bei reguliariai (kas pusę metų) juos vesti pas gydytoją – odontologą. Labai svarbu ir tai, kad vaiką gydytų tas pats odontologas. Jeigu pirmojo vizito metu odontologas rado bendrą kalbą su vaiku, mažylis juo pasitiki, tolimesnis gydymas bus sekmingas, nuoseklus ir malonus.

1 (10)1 (12)1 (15)

Darbo laikas:

I-V 8:00-19:00
VI nedirbame
VII nedirbame

REGISTRUOKITĖS INTERNETU