Statybininkų g. 58, Panevėžys
Paslaugos

Dantų implantavimas

Dantų implantacija – tai galimybė implantais atstatyti dantų ir dantų eilių defektus, nešlifuojant gretimų nuosavų dantų ir jų neapkraunant. Tai šiuolaikiškas dantų eilių defektų atstatymo būdas, kada įsriegiamas šaknies formos implantas į žandikaulį ir prie jo tvirtinamas danties protezas. Net jei pacientas neturi nei vieno danties, įmanoma turėti neišimamus dantų protezus. Šiandieninėje odontologijos praktikoje dažnai […]

rodyti mažiau ⇱

Dantų implantacija – tai galimybė implantais atstatyti dantų ir dantų eilių defektus, nešlifuojant gretimų nuosavų dantų ir jų neapkraunant. Tai šiuolaikiškas dantų eilių defektų atstatymo būdas, kada įsriegiamas šaknies formos implantas į žandikaulį ir prie jo tvirtinamas danties protezas. Net jei pacientas neturi nei vieno danties, įmanoma turėti neišimamus dantų protezus.

Šiandieninėje odontologijos praktikoje dažnai stebimas danties netekimas, dažniausiai esantis traumos ar ligos padarinys. Šios problemos vienas inovatyviausių sprendimo būdų- danties implantacija.

Kasdienėje praktikoje dažnai taikomas gydymas implantais situacijose, kai reikalingas vieno danties atstatymas, esant bedančiams žandikauliams (išimamų protezų laikomumui pagerinti arba protezų fiksavimui All-on-4 (visi ant keturių) metodika), taip pat netekus daug dantų arba esant galinių dantų nebuvimui.

Danties implantacija gali būti atliekama tiek viršutiniame, tiek apatiniame žandikaulyje, galima atstatyti tiek priekinių, tiek galinių dantų defektus. Gali būti atliekamas vieno ar kelių dantų atstatymas dantų implantais.

Danties implantas įsriegiamas į viršutinio ar apatinio žandikaulio kaulą, prireikus atliekama kaulo augmentacija (pridedama kaulo pakaitalo). Implantui prigijus, toliau atliekamas protezavimas ant implanto, fiksuojama matoma jo dalis- vainikėlis.

Danties implantacija atliekama pacientams nuo 18 metų, vertinama bendra organizmo būklė, sisteminės ligos, tad kviečiame registruotis į konsultaciją danties implantacijai.

implantas2implantas

rodyti daugiau ⇲

Ortodontija

Netaisyklingų dantų padėčių ir blogo sąkandžio korekcija vaikams, ir suagusiems.

rodyti mažiau ⇱

Netaisyklingų dantų padėčių ir blogo sąkandžio korekciją atliekame:

 • profilaktiniais aparatais,
 • aparatais, išlaikančiais vietą dantims (anksti netekus pieninių dantų),
 • aparatais, padedančiais atprasti nuo blogų įpročių (liežuvio kaišiojimo, pirštų čiulpimo),
 • šorinio tempimo aparatais,
 • nuimamais ortodontiniais aparatais,
 • įvairių konstrukcijų plokštelėmis,
 • funkciniais aparatais,
 • nenuimamais ortodontiniais aparatais,
 • breketų sistemomis (taip pat ir suaugusiems),
 • kompleksiniu gydymu.

Ortodontija ir ortognatinė chirurgija atliekama suaugusiems pacientams, turintiems sudėtingų sąkandžio anomalijų. Taikoma ir vaikams, ir suagusiems.
Rekomenduojama pirmą kartą atvesti vaiką į konsultaciją 7-8 metų.

Ką reikia atlikti norint gydytis ortodontiškai?

Visų pirma reikalinga gydytojo ortodonto konsultacija, kurios metu reikia turėti:

 • panoraminę rentgenogramą,
 • šoninę cefalogramą (ne visiems pacientams).

Konsultacijos metu:

 • yra nuimami diagnostiniai atspaudai,
 • sudaromas preliminarus gydymo planas.

Po to reikalinga atlikti:

 • profesionalią burnos higieną,
 • pas savo odontologą išgydyti dantis, kuriuos nurodo ortodontas.
rodyti daugiau ⇲

Vaikų dantų gydymas

Dantų ir burnos priežiūros įpročiai susiformuoja dar ankstyvoje vaikystėje. Pirmąjį žingsnį link sveikų ir prižiūrėtų dantų turi žengti tėvai. Labai svarbu supažintinti vaiką su odontologo profesija, o ypač svarbus – pirmasis patyrimas. Mūsų klinikoje vaikams skiriama ne tik daugiau laiko ir kruopštumo – greta profesionalumo gydytoja – odontologė Rūta Motvidė pasitelkia pasakotojos įgūdžius, kurie padeda […]

rodyti mažiau ⇱

file59397205_f20c5fe9Dantų ir burnos priežiūros įpročiai susiformuoja dar ankstyvoje vaikystėje. Pirmąjį žingsnį link sveikų ir prižiūrėtų dantų turi žengti tėvai. Labai svarbu supažintinti vaiką su odontologo profesija, o ypač svarbus – pirmasis patyrimas.
Mūsų klinikoje vaikams skiriama ne tik daugiau laiko ir kruopštumo – greta profesionalumo gydytoja – odontologė Rūta Motvidė pasitelkia pasakotojos įgūdžius, kurie padeda vaikui jaustis drąsiau. Gydymo prosesas tampa įdomus ir sekmingas. Kiekvienas apsilankymas yra įvertintas ir apdovanotas .
Kada pirmą katrą apsilankyti?
Dažnai kyla klausimas, kada reikia pradėti lankytis pas vaikų odontologą. Atsakymas labia paprastas. Pirmas mažylio vizitas pas odontologą tūrėtų būti išdygus pirmiesiems dantukams. Labai svarbu nelauki kol vaikui pradės skaudėti, kadangi tuomet gydymo pradžia būna sudėtinga ir nemaloni.
Pirmasis apsilankymas
Labai svarbu nelaukti, kol vaikas ims skųstis dantuko skausmu. Pirmasis apsilankymas tūrėtų būti pažintinis, kuomet vaikas susipažintų su aplinka ir linksmaisiais instrumentais– linksmu seilių siurbliuku, veidrodėliu, dušu, kirmėlių meškere ir pan. Pirmo apsilankymo metu vaikas
Kaip paruošti vaiką pirąjam vizitui pas odontologą?
Pasikalbėkite su vaiku. Atsisakykite žodžių: „tau tik įdurs ir truputį pagręš“. Vaikui, turinčiam lakią fantaziją ir dideles baimės akis, odontologas ima atrodyti kaip akmenskaldys su didžiuliu grąžtu ir adata. Tad geriausia mažyliui sakyti, kad gydytojas padės ,,išvaryti kirmelytes”, ,,paplaus dantukus”, ,,pažiūrės, kas ten gyvena“.
Nepamirškite: Tėvai turi būti ramūs ir elgtis, kaip visuomet, nes vaikai jaučia tėvų baimę, o pastaroji persiduoda mažajam pacientui.
Svarbu nepamiršti, kad vaikų dantų priežiūra reikalauja išskirtinio dėmesio. Tėveliai turėtų nuo mažens savo vaikams diegti tinkamos dantų priežiūros normas, bei reguliariai (kas pusę metų) juos vesti pas gydytoją – odontologą. Labai svarbu ir tai, kad vaiką gydytų tas pats odontologas. Jeigu pirmojo vizito metu odontologas rado bendrą kalbą su vaiku, mažylis juo pasitiki, tolimesnis gydymas bus sekmingas, nuoseklus ir malonus.

1 (10)1 (12)1 (15)

rodyti daugiau ⇲

Terapinis gydymas

Netaisyklingų dantų padėčių ir blogo sąkandžio korekcija vaikams, ir suagusiems.

rodyti mažiau ⇱

Fotor0902115844Terapinis gydymas – tai dantų plombavimas, šalinant kietųjų audinių defektus. Plombavimo metu dantims suteikiama taisyklinga anatomijos forma, spalva ir kramtymo funkcija, naudojant aukštos kokybės plombines medžiagas, kurios ne tik mechaniškai pakeičia suirusius audinius, bet ir saugo danties minkštuosius audinius nuo komplikacijų. Medžiagos, naudojamos restauracijoms, tvirtos, savo savybėmis artimos natūraliems danties audiniams: jos yra atsparios kramtymo raumenų jėgai ir savaiminiam dantų dilimui, jungdamosios su dantimi tokiu stiprumu kaip ir paties danties audiniai tarpusavyje, mažina karieso atsiradimo galimybę, poliruojami iki natūralaus emalio blizgesio, taip pat turi labai plačią atspalvių gamą.

rodyti daugiau ⇲

Endodontinis gydymas

Dantų šaknų kanalų gydymas ir plombavimas, pergydymas.

rodyti mažiau ⇱

root-canal-beverly-hills-dentist-smile

Endodontinis gydymas yra būtinas, kai šaknies kanale esančią pulpą paveikia uždegimas ar infekcija. Reikėtų paminėti, kad šiuolaikinės endodontinio gydymo technologijos bei medžiagos leidžia kokybiškai pergydyti seniau gydytus dantų šaknų kanalus.

Pagrindinis endodontinio gydymo tikslas – sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanalų sistemoje ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos. Tam tikslui šaknies kanalas turi būti išvalytas ir hermetiškai užplombuotas. Naudojant šiuolaikinius gydymo būdus ir medžiagas dažniausiai galima atlikti sėkmingą kanalų gydymą.

rodyti daugiau ⇲

Chirurginis gydymas

Implantų įsodinimas, dantų rovimas, cistų šalinimas, seilių liaukų uždegimų gydymas, įvairios dantų ir burnos gleivinės chirurginės procedūros.

rodyti mažiau ⇱

Mūsų klinikoje dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai teikia tokias chirurginio gydymo paslaugas: kaip implantų įsodinimas, dantų rovimas, cistų šalinimas, seilių liaukų uždegimų gydymas, įvairias dantų ir burnos gleivinės chirurgines procedūras.

Pagrindinis mūsų specialistų tikslas yra išvengti pacientų dantų netekimo. Tačiau kartais tenka rauti dantis. Mūsų specialistai pataria, kaip elgtis pirmąsias kelias dienas po danties rovimo.

rodyti daugiau ⇲

Protezavimas

Įvairių rūšių protezai: lieti, plastikiniai, metalo plastikos, metalo keramikos, bemetaliai, cirkoniniai vainikėliai, įvairių modifikacijų tiltai, sudėtingi lanko atraminiai protezai su įvairiomis fiksavimo sistemomis, plokštelės, protezavimas ant implantų.

rodyti mažiau ⇱

Dantų protezavimo tikslas – atkurti prarastą dantų struktūrą ar pačius dantis, kramtymo komfortą, estetinę išvaizdą, dėl dantų netekimo sutrikusią kalbą. Taip pat protezavimas užtikrina dantų gydymo metu pasiektų rezultatų stabilumą ir ilgalaikiškumą.  Teisingai ir tiksliai pagaminti dantų protezai beveik nesiskiria nuo nuosavų dantų. Protezavimui mūsų odontologijos klinikoje naudojami įvairių rūšių protezai: lieti, plastikiniai, metalo plastikos, metalo keramikos, bemetaliai ,cirkoniniai vainikėliai, įvairių modifikacijų tiltai, sudėtingi lanko atraminiai protezai su įvairiomis fiksavimo sistemomis, plokštelės, protezavimas ant implantų. Šiuolaikinės bemetalės technologijos leidžia pasiekti pačius aukščiausius estetikos reikalavimus. Tokioje karūnėlėje metalinis karkasas pakeistas aliuminio oksidu ar cirkoniu – taigi, jokio metalo atspalvio ar melsvų dantenų apie karūnėlę.

rodyti daugiau ⇲

Burnos higiena

Apnašų, akmenų nuvalymas, dantų poliravimas, balinimas, fluoro aplikacijos.

rodyti mažiau ⇱

103Profesionali burnos higiena (PBH) – dantų karieso, burnos gleivinės bei periodonto ligų (gingivito, periodontito), ankstyvaus dantų netekimo profilaktika. Viso to galima išvengti, reguliariai atliekant profesionalią burnos ertmės higieną. Kiekvienam pacientui, rekomenduojama pas burnos higienistą apsilankyti du kartus per metus. Išskirtiniais atvejais, kai pacientas serga sisteminėmis ligomis, periodonto ligomis,  daug rūko, nešioja breketus ar turi polinkį apnašų kaupimuisi, patartina PBH atlikti kas 3-4 mėnesius.

Ultragarsu yra pašalinami virš dantenų ir po jomis esantys akmenys, kietas apnašas. Profesionalios burnos higienos metu taip pat pašalinami granuliaciniai uždegiminiai audiniai ir mikroorganizmai bei jų toksinai iš dantenų kišenių. Tai būtina norint palaikyti sveikas dantenas ir periodontą, o esant uždegimams ar periodontitui – sustabdyti ir gydyti.

Profesionalią higieną atlieka specialiai apmokytas specialistas – burnos higienistas. Jo užduotis yra rūpintis dantenų ir aplinkinių audinių sveikumu, mokyti pacientus taisyklingai prižiūrėti dantis ir dantenas.

Profesionalios higienos seanso metu burnos higienistas patikrins higienos būklę, nuvalys dantų apnašas ir akmenis, patars, kaip taisyklingai valyti dantis, kokias priemones rinktis.

Reguliarus apsilankymas pas higienistą turi tapti įpročiu. Tik burnos higienistas gali efektyviai pašalinti apnašas ir akmenis. Higienos procedūros atliekamos vieno arba dviejų vizitų metu, priklausomai nuo apnašų kiekio.

rodyti daugiau ⇲

Dentalinės ir panoraminės rentgeno nuotraukos

Skaitmenines rentgeno nuotraukos atspausdiname ir galime įrašyti į elektronines laikmenas (CD/DVD diskus, “Flash” atmintines).

rodyti mažiau ⇱

Dantų radiologiniai tyrimai padeda odontologui diagnozuoti dantų bei juos supančių audinių ligas, kurias sunku arba negalima pastebėti paprastos apžiūros metu. Be to, rentgenu odontologas gali aptikti ir išgydyti dantų pažeidimus dar jų vystymosi pradžioje – tai sutaupo pacientų išlaidas, apsaugo nuo nereikalingo diskomforto. Skaitmenines rentgeno nuotraukos atspausdiname ir galime įrašyti į elektronines laikmenas (CD/DVD diskus, “Flash” atmintines).

1 (7)1 (24)

rodyti daugiau ⇲

Darbo laikas:

I-V 8:00-19:00
VI nedirbame
VII nedirbame

REGISTRUOKITĖS INTERNETU