Statybininkų g. 58, Panevėžys

Burnos higiena

103Profesionali burnos higiena (PBH) – dantų karieso, burnos gleivinės bei periodonto ligų (gingivito, periodontito), ankstyvaus dantų netekimo profilaktika. Viso to galima išvengti, reguliariai atliekant profesionalią burnos ertmės higieną. Kiekvienam pacientui, rekomenduojama pas burnos higienistą apsilankyti du kartus per metus. Išskirtiniais atvejais, kai pacientas serga sisteminėmis ligomis, periodonto ligomis,  daug rūko, nešioja breketus ar turi polinkį apnašų kaupimuisi, patartina PBH atlikti kas 3-4 mėnesius.

Ultragarsu yra pašalinami virš dantenų ir po jomis esantys akmenys, kietas apnašas. Profesionalios burnos higienos metu taip pat pašalinami granuliaciniai uždegiminiai audiniai ir mikroorganizmai bei jų toksinai iš dantenų kišenių. Tai būtina norint palaikyti sveikas dantenas ir periodontą, o esant uždegimams ar periodontitui – sustabdyti ir gydyti.

Profesionalią higieną atlieka specialiai apmokytas specialistas – burnos higienistas. Jo užduotis yra rūpintis dantenų ir aplinkinių audinių sveikumu, mokyti pacientus taisyklingai prižiūrėti dantis ir dantenas.

Profesionalios higienos seanso metu burnos higienistas patikrins higienos būklę, nuvalys dantų apnašas ir akmenis, patars, kaip taisyklingai valyti dantis, kokias priemones rinktis.

Reguliarus apsilankymas pas higienistą turi tapti įpročiu. Tik burnos higienistas gali efektyviai pašalinti apnašas ir akmenis. Higienos procedūros atliekamos vieno arba dviejų vizitų metu, priklausomai nuo apnašų kiekio.

Darbo laikas:

I-V 8:00-19:00
VI 9:00-14:00

VII nedirbame

REGISTRUOKITĖS INTERNETU